Jeśli chcesz się wymienić buttonem, umieść któryś z naszych buttonów na własnej stronie i napisz na:

Aktualności

Pierwsze cenne punkty w lidze

• autor: wjtsanok, 2013-08-15 20:01

W dzisiejszym wyjazdowym spotkaniu Stal zwyciężyła z Przeworskiem 2:0.

Nowy sezon dla Stalowców nie zaczął się pomyślnie po pierwszej porażce z Lublinianką na własnym boisku sanoczanie nie stracili ducha walki.W drugiej kolejce III ligi lubelsko-podkarpackiej Stal pewnie wygrała na stadionie przy ulicy Budowlanych 2:0.Pierwszą bramką strzelił Paweł Poliniewicz w 3 minucie spotkania.Stal prowadziła do przerwy zatem 1:0.Drugą ważna bramkę dla Sanoka zdobył Mateusz Faka w 63 minucie.